Młodzik 2006/07 - terminarz i tabela 1 ligi PDF Drukuj Email

Terminarz 1 ligi Młodzika - jesień 2018

1.Glinik Gorlice - AP 2012,        4:2 (2:1)  25.08 (sobota) godz.10:00 w Gorlicach

2.AP 2012 - Respect              2:0 (1:0)  30.08 (czwartek)  godz.16:30 boisko w Zawadzie

3. Korona Tylicz - AP 2012      1:2 (0:1)   1.09 (sobota) godz.12:00 boisko Tyliczu

4. AP 2012- Sokół St.Sąćz      2:1 (0:1)    6.09 (czwartek)  godz.16:00 boisko Pensjonat

5. Dunajec - AP 2012 ,                         11.09 (wtorek) godz.16:30  boisko ul. Kościuszki

6. AP 2012 - Kolejarz ,          3:1(2:1)     20.09 (czwartek) godz.16:30 boisko Pensjonat

7. Biegoniczanka - AP 2012                   22.09 (sobota) godz.14:00 boisko w Biegonicach

8. AP 2012 - Gród Podegrodzie

9.Sandecja - AP 2012                           14.10 (niedziela) godz.16:30  boisko Sandecji ul. Kilińskiego 47

10. AP 2012 - Goal Nawojowa      odwołany

11. Łużna - AP 2012,                  odwołany

 

 

 

 

Terminarz 1 ligi Młodzika - wiosna 2018 r.

 

1. AP 2012 - Goal Nawojowa 1:1 (1:0)      3.04 (wtorek) godz.16:30 boisko Pensjonat Sportowiec

2. AP 2012 - Gród Podegrodzie 3:0 (1:0)  7.04 (sobota) godz.10:00 boisko Pensjonat Sportowiec

3. Kolejarz Stróże- AP 2012      0:2 (0:0)  11.04 (środa) godz.19:00 boisko Stróże (mecz na

sztucznej nawierzchni - przy jupiterach)

4. AP 2012 - Sandecja    3:3 (1:3)                      21.04 (sobota) godz.10:00 boisko Pensjonat Sportowiec

5. Poprad Muszyna - AP 2012  0:7 (0:4)           24.04 (wtorek) godz.17:30 boisko Muszyna

6. Korona Beskidu - AP 2012    3:0 (0:0)          28.04 (sobota) godz.12:30 boisko Tylicz

7. AP 2012 - Beskidzka AP Ropa  1:4 (1:1)       2.05 (środa) godz.10:00 boisko Pensjonat Sportowiec

8. AP 2012 - Sokół St.Sącz     3:0 (0:0)           12.05 (sobota) godz.10:00 boisko Pensjonat Sportowiec

9. AP 2012 - Glinik Gorlice        3:4 (0:4)          15.05 (wtorek) godz.18:00 boisko Pensjonat Sportowiec

10. Biegoniczanka - AP 2012    3:2 (1:1)         21.05 (poniedziałek) godz.18:00 boisko Biegonice

11. Dunajec - AP 2012              0:3 (0:3)         23.05 (środa) godz.18:00 boisko PWSZ ul. Kościuszki 1


TABELA 1 LIGI MŁODZIKÓW - WIOSNA 2018

1 Beskidzka AP Ropa
11 28 30:5
2 Akademia Goal
11 27 38:7
3 Korona Beskidu
11 26 32:10
4 Glinik Gorlice
11 24 35:21
5 Sandecja N.Sącz
11 23 22:11
6 AP 2012 Nowy Sącz 11 17 28:18
7 Dunajec I 11 13 12:18
8 Sokół Stary Sącz, 11 13 18:19
9 Kolejarz 11 9 15:33
10 Biegoniczanka 11 6 16:33
11 Gród 11 6 15:31
12 Poprad Muszyna 11 0 10:53


 

Terminarz  1 ligi Młodzika - jesień 2017 r.

1. Glinik - AP 2012 2:2 (2:1) ,                    23.08 (środa) godz.16.00 Gorlice

2. Dunajec- AP 2012 1:2 (1:1) ,                 29.08 (wtorek) godz.10.00 boisko PWSZ

3. AP 2012 - Grybovia 14:0 (3:0),              02.09 (sobota) godz.10.00  boisko Pensjonat

4. Goal - AP 2012       1:1 (0:0)                  06.09 (środa) godz. 17.30 boisko Nawojowa

5. AP 2012 - Korona Tylicz 2:2 (0:1)          09.09 (sobota) godz.10.00 boisko Pensjonat

6 .AP 2012 - Sandecja        0:5 (0:2)          16.09 (sobota) godz.10.00 boisko Pensjonat

7. Nawoj Nawojowa- AP 2012 0:13 (0:4)   26.09  (wtorek) godz.16.30 boisko Nawojowa          

8. AP 2012-Kolejarz Str.    7:1 (4:1)          30.09 (sobota) godz.10.00 boisko Pensjonat

9.  Biegoniczanka - AP 2012     1:4 (1:2)    03.10 (wtorek) godz.16.30 boisko Biegonice

10.Poprad Muszyna- AP 2012  2:6 (2:4)    06.10 (piątek) godz.16.00 boisko Muszyna

11.AP 2012- Gród Podegrodzie 3:2 (0:2)   14.10 (sobota) godz.10.00 boisko Pensjonat

12.Beskidzka Akademia-AP 2012   1:2 (0:0)  21.10 (sobota) godz.14.30 boisko Ropa

T A B E L A - runda jesienna 2017 r.

Drużyny                                            Mecze   Punkty   Bramki        Wygrane    Remisy    Porażki

1.   Sandecja I                                    12       34        40-4                11            1          0

2.   Akademia Goal Nawojowa             12        31        50-5                9            1          1

3.   Akademia Piłkarska 2012 N.Sącz    12        27      56-18               8            3          1

4.   Korona Beskidu Tylicz                     7         16        37-11               5            1          1

5.   Poprad Muszyna                            11        15       29-38               5             0          6

6.   Glinik Gorlice                                   8         14       34-11               4             2          2

7.   Beskidzka Akademia Ropa               10       20       21-10               4            2          2

8.   Dunajec I   N.Sącz                         10         14       24-18               4             2          4

9.   Gród Podegrodzie                           8         10       23-13               3             1          4

10. Biegoniczanka                                 8            4       13-23              1             1          6

11. Kolejarz Stróże                               6            3       13-23               1             0          5

12. Grybovia Grybów                            8             0        3-53               0             0          8

13. Nawoj Nawojowa                           9              0        0-96              0              0          9   

 

 

 

 


Terminarz rundy wiosennej 2017 oraz tabela I ligi na sezon 2016/17

1. Ogniwo Piwniczna - AP 2012 4:5 (3:4) , 1.04.2017 (sobota) 10.00 Piwniczna

2. AP 2012 - Sandecja ,  1:6 (1:2) , 13.04.2017 (czwartek) 10.00 boisko

3. Sandecja - AP 2012  - 4:1 (2:1), 25.04.2017 (wtorek) 17.30 , boisko Sandecja

4  Glinik - AP 2012 4:1(1:1),  29.05.2017   (poniedziałek) godz.18.30 Gorlice

5. AP 2012 - Sokół, 2:0 (2:0) 06.05.2017 (sobota)  w Starym Sączu przy Ołtarzu Papieskim

6. AP 2012 - Poprad  1:1 (1:1) 09.05.2017 (wtorek) 18.00 boisko Pensjonat

7. Gród - AP 2012 6:1  13.05.2017 (sobota) 12.00 Podegrodzie

8. Biegoniczanka - AP 2012  1:3 (1:0) , 16.05.2017 (wtorek) 18.00 Biegonice

9. AP 2012 - Goal 1:2,  20.05.2017 (sobota) 10.00 boisko Pensjonat

10. AP 2012 - Dunajec 0:3 (0:1) ,  22.05.2017 (poniedziałek)  18.30 boisko PWSZ /Dunajec

11. AP 2012 - Ogniwo 8:1 (3:0), 27.05.2017 (sobota) 10.00 boisko Pensjonat

12. Dunajec - AP 2012  0:3, 01.06.2017 (czwartek godz.16.30 boisko PWSZ

13. AP 2012 - Nawoj  14:0 (7:0) , 3.06.2017 (sobota) 15.00 boisko Pensjonat

14. AP 2012- Biegoniczanka  5:0 (1:0)  6.06.2017 (wtorek) g.18.30 Pensjonat

15. Poprad Muszyna- AP 2012   odwołany  !

16. Grybovia- AP 2012 2:2 (1:2) 13.06 g.18.00 boisko Grybów


Jesień 2016

1. AP 2012 - Grybovia 3:2 (2:0)            17.09.2016 r. (sobota) godz.10.00 boisko Pensjonat

2. AP 2012 - Glinik      0:0                    25.09.2016 r. (niedziela)  godz. 12.00 boisko Pensjonat

3.Sokół St. Sącz - AP 2012   2:0 (0:0), 01.10.2016 r. (sobota), godz. 14.00 ,  boisko St.Sącz

4. AP 2012- Gród Podegrodzie  0:0         08.10 (sobota), godz. 10.00, boisko Pensjonat

5. Goal -AP 2012  0:0 15.10 (sobota), godz. 12.00,  boisko Nawojowa

6. AP 2012 - Ogniwo Piwniczna            5.11.2016 godz.11.00 boisko Pensjonat Sportowiec

7. Nawoj - AP 2012   1:11 (0:4)           29.10.2016 r. godz.12.30 boisko Nawojowa

1

1.

Sokół St.Sącz

21

49

16

1

4

65:17

2

Dunajec

20

48

14

3

2

107:14

3

Sandecja

20

44

14

2

4

121:25

4

Glinik Gorlice

20

43

13

4

3

78:20

5

Akademia Goal

20

41

13

2

5

61:17

6

AKADEMIA PIŁKARSKA 2012

21

32

9

5

7

61-33

7

Gród Podegrodzie

17

25

8

1

4

40:42

8

Poprad Muszyna

20

23

7

2

11

52-53

9

Grybovia

18

18

5

3

11

37:45

10

Biegoniczanka

19

13

4

1

13

33:81

11

Ogniwo Piwniczna

19

6

2

0

17

35:162

12

Nawoj Nawojowa

20

1

0

1

19

9:168

 

Copyright © AP 2012 - Wykonanie Nsinfo Design