Marek Górecki - trener koordynator d/s szkolenia , I klasa UEFA „A” PDF Drukuj Email

Marek

Okres pracy z młodzieżą w Klubach

  • Od 1989-94 LKS Jedność Igloopol N.Sącz (trampkarze, juniorzy)
  • Od 1994-2003 MUKS Orlik N.Sącz (orliki, młodzicy, trampkarze)
  • III miejsce Finały im. M.Wielgusa - roczni 1987 (Kępno) - występowali m.in Dawid Janczyk, Maciej Korzym, Adrian Basta)
  • Od 1995-2001 - KS Dunajec – młodzicy (I m-ce OZPN), Trampkarze (I m-ce OZPN), Juniorzy- awans do MLJ (grali m.in. Mariusz Mężyk - Polonia Bytom Ekstraklasa), wicemistrzostwo makroregionu NIKE PREMIER CUP)
  • Od 2001-2011 MKS Sandecja N.Sącz – młodzicy 2x mistrzostwo okręgu, trampkarze mistrzostwo Małopolski oraz Finały NIKE PREMIER CUP - ŁÓDŹ 2005 , występowali m.in. Jakub Słowik (Jagiellonia Białystok, Pogoń Szczecin, Śląsk Wrocław), Wojciech Janur (Kotwica Kołobrzeg-III liga, Poprad Muszyna-III liga), Piotr Górecki (Sandecja-jun./Cracovia-jun./Górnik Wieliczka III-liga, BKS Bochnia-III liga),
  • sezon 2006/07 juniorzy - Wice mistrzostwo MLJM występowali m.in. Damian Zbozień (Sandecja /Legia W-wa/GKS Bełchatów/Piast Gliwice, Ankarm Kerm - Rosja, Zagłębie Lubin, Arka Gdynia), Dawid Cempa (Legia W-wa ME/Polonia Bytom/Resovia- II Liga) , Krzysztof Golonka ( Mistrz Świata Free style football)
  • II miejsce w turnieju Holland Cup 2007 - grali m.in. Hubert Wardęga (Sandecja - jun./ Cracovia - jun./ Czarni Jasło, Limanovia, Lubań Maniowy)
  • III miejsce w turnieju ITALY CUP 2003 - grali m.in. Mateusz Klich (Cracovia/ Wolsburg / Zwolle/ Utrecht/Leeds United) Hubert Wardęga, Mateusz Urbański ( Cracovia/ Okocimski/ Pogoń Siedlce)
  • sezon 2010/11 Wicemistrzostwo MLJM (grali m.in. Adrian Danek (Sandecja Ekstraklasa), Mateusz Wilk, Tomasz Kołbon)

Okres pracy z młodzieżą w Reprezentacjach

  • Sezon 1996/97    –  Reprezentacja OZPN N.Sącz - rocznik 1982 eliminacje do Pucharu PZPN im. Michałowicza
  • Sezon 1997/98    -   Reprezentacją OZPN N.Sącz rocznik 1984, II m-ce w turnieju Wielkanocnym (98) w Pibrac k/Tuluzy (Francja)
  • Sezon 1997/98    -  z Reprezentacją OZPN Nowy Sącz- rocznik 1984 , udział w Turnieju Mini Mundial Francja '98 Lyon/ Saint- Etienne
  • Sezon 1998/99    -  I m-ce Puchar im. J.Michałowicza z Reprezentacją OZPN  N.Sącz - rocznik 1984 (w Krośnie)
  • Sezon 1999/2000 - I m-ce Puchar im. K.Deyny z Reprezentacją Makroregionu - rocznik 1984 (w Poznaniu), występował m.in. Łukasz Trałka (Igloopol Dębica, Pogoń Szczecin, Widzew Łódź, Lechia Gdańsk, Polonia W-wa, Lech Poznań) Łukasz Szczoczarz (Stal Rzeszów, Cracovia)
  • Sezon 2000/2001 - III m-ce Puchar im. J.Michałowicza z Reprezentacja MZPN - rocznik 1986 (Ostrowie Wlkp.)
  • Sezon 2001/02    - I m-ce Puchar im.Mytnika z Reprezentacją OZPN N.Sacz- rocznik 1990 (Kęty)
  • Sezon 2002/2003 - II m-ce Puchar im. K.Górskiego z Reprezentacją MZPN - rocznik 1990 (Zamość) , występowali m.in Mateusz Klich (Cracovia/ Wolsburg/Zwolle/ Utrecht/Leeds United), Dawid Cempa (Legia W-wa ME/Polonia Bytom) Hubert Wardęga, Marek Masiuda (Garbarnia Kraków), Patryk Bryła (Krakus N.Huta/Zagłębie Lubin/Miedź Legnica/ ŁKS Łódź)
  • Sezon 2003/04   - II m-ce Puchar im. Mytnika z Reprezentacją OZPN N.Sącz (N.Sącz)
  • Sezon 2006/2007- I m-ce Puchar im.K.Górskiego z Reprezentacją MZPN - rocznik 1994 (Kętrzyn) występowali m.in. Alan Uryga (Wisła Kraków, Wisła Płock), Mateusz Wilk (Sandecja/Pogoń Szczecin ME)
  • Sezon 2010/11 - I m-ce Puchar J. Mytnika z Reprezentacją Krakowa -roczni 1999 (N.Sącz) - grali m.in. Michał Feliks ( FC Nantes -juniorzy, Francja) Piotr Świątko (Wisła Kr.- seniorzy) Kacper Chorążka - (Wisła Kr.- seniorzy),
  • Od stycznia 2011 do lipca 2013 - Reprezentacja Małopolski - rocznik 1999. ( brązowy medal - Puchar im. W. Kuchara w Zielonej Górze) - grali m.in. Marek Mróz ( Sandecja/Lech II Poznań), Kamil Orlik (Unia Tarnów/Legia II W-wa) Karol Niemczycki (Cracovia, NAC Breda - Holandia), Karol Stanek (Proszowianka /Progres N.Huta / Widzew Łódź)
  • Wiosna 2017 r. - I m-ce Puchar Mytnika z Reprezentacją OZPN N.Sacz - rocznik 2005 ( Zbylitowska Góra)
  • Sezon 2017/18  Reprezentacja Małopolski - rocznik 2005 ( I m-ce w Turnieju "Młode Talenty" Bielsko Biała - wrzesień 2017)
  • II m-ce w Turnieju "Młode Talenty" - Korna (Słowacja) - styczeń 2018 , I miejsce w Turnieju o Puchar Prezydenta Zabrza - luty 2018), III miejsce w Turnieju "Młode Talenty" - Trencin (Czechy) - maj 2018
  • wiosna 2018  - II m-ce Puchar Mytnika z Reprezentacją OZPN N. Sącz - rocznik 2006 (Kraków)

 

Okres pracy w Wojewódzkim Ośrodku Szkolenia Młodzieży w Krakowie (Gimnazjum/Liceum Ogólnokształcące)

  • IV m-ce w turnieju Dynamo Cup w Berlinie 2009 ( grali m.in. Alan Uryga - Wisła Kraków /Wisła Płock), Przemysław Lech (Stal Mielec)
  • I m-ce w turnieju Kopenhagen Cup 2010 ( grali m.in. Bartłomiej Kasprzak - Widzew Łódź, Sandecja)
  • W całorocznych zajęciach szkoleniowych uczestniczył również  Bartosz Kapustka (Cracovia Kraków/ Leichester/ Freiburg)) oraz Adam Buksa (Lechia Gdańsk. Zagłębie Lubin, Pogoń Szczecin)
  • I miejsce w rozgrywkach COCA COLA CUP 2010 (grali m.in. Przemysław Lech- Stal Mielec, Dominik Kościelniak - Wisła Kraków/Chrobry Głogów, Remigiusz Szywacz - Wisła Kraków, GKS tychy, Stomil Olsztyn)

 

Okres pracy z seniorami

  • Sezon 1997/98 - KS Dunajec Nowy Sącz
  • sezon 1998/99 - LKS Zyndram Łącko
  • Sezon 2003/04 - asystent Trenera Adama Nawałki (I zespół seniorów MKS Sandecja)
  • Sezon 2004/05 - I trener zespołu seniorów MKS Sandecja- III liga (debiutował Dawid Janczyk,( później Legia W-wa/CSKA Moskwa)
  • Sezon 2013/14 - runda jesienna - LKS Lubań Maniowy - IV liga (debiutował Filip Piszczek obecnie Sandecja N.Sącz)
  • Sezon 2013/14 - runda wiosenna - MKS Poprad Muszyna - III liga
  • Sezon 2016/17 - runda jesienna  - LKS Lubań Tylmanowa
  • Sezon 2016/17 - runda wiosenna - LKS Skalnik Kamionka Wlk. - IV liga

 

Okres gry w piłkę nożną

  • 1976-1979 Reprezentacja Juniorów Województwa - Finały Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Studenckiej - Poznań 1976
  • Ostatni mecz 26.08.1979, mecz z Reprezentacją Bańskiej Bystrzycy - Czechosłowacja ( kontuzja - złamanie z przemieszczeniem)
  • 1974-79 MKS Sandecja – trampkarze (mistrzostwo okręgu), juniorzy ( IV m-ce Mistrzostwa Polski Juniorów 1978), seniorzy.
  • 1984-86 Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań - III Liga
  • 1980-83 oraz 1986-88 LKS Zawada N.Sącz - IV Liga

 

Kadra szkoleniowo-wychowawcza "Akademii Piłkarskiej 2012"

  • Artur Sejud Trener bramkarzy
  • Kariera zawodnicza
  • Rozpoczął w LKS Zawada, następnie w 1987 został zawodnikiem Sandecji, w bramce której w wieku 16 lat zadebiutował w II lidze w meczu z Zagłębiem Sosnowiec. W sezonie 1991/92 był zawodnikiem II-ligowych Karpat Krosno.1993 roku przeniósł sie do I- ligowej Stali Stalowa Wola, stając się jej podporą przez dwa sezony ekstraklasy.W 1996 odszedł do Petrochemii Płock grającej w ekstraklasie pod nazwami: Petro, Orlen i Wisła Płock. W klubie z Płocka grał do 2002 r. W latach 2003/04 był w Motorze Lublin a w roku 2005 w Górniku Łęczna.
  • Ogółem w Ekstraklasie bronił w 112 meczach.
  • Wielokrotny Reprezentant Polski drużyn młodzieżowych.
  • Kariera trenerska
  • Trener bramkarzy w Górniku Łęczna
  • Trener bramkarzy w Motorze Lublin
  • Trener bramkarzy w Sandecji Nowy Sącz
  • Trener I zespołu Sandecji w sezonie 2006/07
  • Trener KS Olimpia Pisarzowa od lipca 2016 (awans do IV lig)

mgr Piotr  Górecki - Trener II kl.UEFA "B"

Kariera zawodnicza

Zaczynał w MUKS ORLIK Nowy Sącz,  II miejsce w Mistrzostwach Polski im. M.Wielgusa

(Iława 2002)

MKS Sandecja Nowy Sącz ( II m-ce MLJM (2006/07)

Uczestnik konsultacji szkoleniowo-selekcyjnych Reprezentacji Polski U-15

MKS Cracovia Kraków, I m-ce MLJM (2008/09) IV m-ce w Mistrzostwach Polski  (Dębica 2009)

Z Reprezentacją Małopolski, Mistrzostwo Polski w Pucharze im. K.Deyny i Olimpiadzie

Młodzieży (Bydgoszcz 2008)

KS Górnik Wieliczka -  III liga

BKS Bochnia - III liga

OKRES PRACY SZKOLENIOWEJ

Trener w AMP/AP 2012  od 5.11.2012

Trener  zespołów młodzieżowych MKS Bochnia od 01.02.2015 (juniorzy MLJ /juniorzy młodsi/

trampkarze/ żaki)

Trener/Nauczyciel w Gimnazjum i Liceum Sportowym w Bochni od 01.09.2015

Nauczyciel WF w Szkole Podstawowej w Łapczycy k/Krakowa od 1.09.2017 - 30.06.2018

Nauczyciel WF w Szkole Podstawowej Nr 17 w Nowym Sączu od 1.09.2018

 

mgr Barbara Zygadło - Trenerka aerobiku oraz gimnastyki

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, specjalność - Wychowanie

Fizyczne, kierunek - nauczycielski

Specjalista odnowy biologicznej - absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej

w Nowym Sączu, na kierunku Wychowanie Fizyczne z Odnową Biologiczną

Masażystka

Nauczyciel gimnastyki korekcyjnej

Kariera zawodnicza:

- Reprezentantka Szkoły Podstawowej w koszykówce oraz piłce nożnej dziewcząt

- Reprezentantka Liceum Ogólnokształcącego w Mistrzostwach Szkół Średnich, wielokrotnie

zajmując miejsca na podium

- Reprezentantka Liceum Ogólnokształcącego w Mistrzostwach Szkół Średnich w biegach przełajowych

- Od kilku lat startuje w biegach długodystansowych w kraju i zagranicą m.in.:

- Schneider Electric Marathon de Paris - 2015

- 20 km de Paris - 2012 / 2014

- Semi Marathon de Paris - 2012 (półmaraton)

- Półmaraton Wielicki - 2014

- Pòłmaraton górski Limanowa Forrest - 2011 / 2015

- Bieg Pszczelim Szlakiem 10km ( bieg anglosaski) - 2013 / 2014

- Bieg o Puchar Newagu "Sądecka Dycha" - 2017

- Biegi Interrun Krakòw

Największe osiągnięcia:

1 miejsce Open - Bieg Wierchami - Rytro 8,5 km - 2014
2 miejsce (kategoria wiekowa) - Bieg Niepodległości 5km Nowy Sacz - 2016
3 miejsce (kategoria wiekowa) - Bieg "Trzech Koron" - 2013
5 miejsce Open - Bieg Niepodległości 10km - Nowy Sącz - 2015

Okres pracy zawodowej:

- Prowadzenie zajęć z aerobiku dla studentów

- Masażystka w sekcji kolarskiej

- Nauczyciel gimnastyki korekcyjnej w Przedszkolu

 

 

Z AP 2012 współpracuje także:

  • Nauczyciel języka włoskiego, hiszpańskiego, portugalskiego , angielskiego oraz francuskiego
  • ( okresowo podczas zgrupowań,wyjazdów zagranicznych oraz podczas treningów z dziećmi urodzonymi poza granicami Polski a nie mówiącymi w ogóle lub słabo w j.polskim)
 

Copyright © AP 2012 - Wykonanie Nsinfo Design