II LIGA "Pierwsze koty za płoty"! PDF Drukuj Email

Udanie zainaugurowała rozgrywki II ligi "orlików" nasza starsza drużyna z rocznika 2005/06.

W swoim pierwszym meczu pokonała zespół Akademia GOAL II   31:0, do przerwy 12:0.

Przebieg meczu jak wskazuje wynik, był do jednej bramki. Można było jeszcze kilkanaście

razy lepiej przymierzyć !

W drugim meczu zagraliśmy towarzysko z zespołem Sandecja II ( ponieważ zespół Sandecji

nie posiadał kart zdrowia i przegrał walkowerem z Biegoniczanką w poprzednim meczu).

Również z nami nie mogli oficjalnie grać bez w/w dokumentów.  Po meczu rozegranym tylko

2x15 minut,  wygraliiśmy  3:0 ( 0:0) po b. ładnych akcjach w drugiej połowie, zakończonych

równie okazałymi bramkami. W pierwszej połowie, niektórzy nasi zawodnicy nie dostrzegali

super ustawionych kolegów.

Na pierwszym miejscu drużyna! Bramkarz też pracuje na strzelca bramki! To on rozpoczyna